1. Demokrasi ve Şehitler Kupası Ardeşen’de…

Spread the love

Ardeşen Gençlikspor sezona ciddi bir turnuvayla hazırlanıyor.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası şehit ve gazilerimizi anma adına Ardeşen Gençlikspor Kulübü 1. Demokrasi ve Şehitler Kupası” adı altında bir turnuva düzenliyor.

Turnuvaya Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden 4 takım katılıyor.Turnuvanın düzenleneciği Rize’nin Ardeşen ilçesini çok iyi bir şekilde temsil eden Ardeşen Gençlikspor hazırlıklarını sürdürüyor.
Ardeşen GSK Başantrenörü Ali İhsan Tekin yaptığı açıklamada “Normalde bizim Slovenyada planlanmış bir turnuvamız vardı;ama ülkemizdeki malum durumlardan dolayı ve diploamatik kaynaklı ülke dışına çıkmamızın riski neticesinde kendimiz evimizde bir turnuva hazırladık.” dedi.

Trabzon Zağnospor Kulübü,Üsküdar Belediyespor Kulübü ve Samsun Gençlik ve Spor Kulüpleri’ni turnuvaya davet ettiklerini ve bu davetlerinin kabul gördüğünü ifade eden Tekin “Evimizde düzenleyeceğimiz ve 4 takımın katılacağı 1. Demokrasi ve Şehitler Kupası 19 Ağustos’ta başlayacak.21 Ağustos’ta sona erecek turnuvayı 4 Eylül’de Ankara Yenimahalle ile yapacağımız Süper Kupa maçı öncesi takımımızın son durumunu görmek adına son derece önemsiyoruz.” şeklinde konuştu.

Ardeşen GSK Başantrenörü Ali İhsan Tekin, konuşmasının sonunda 15 Temmuz darbe girişimi karşısında ülkemiz ve demokrasimiz adına şehit olanlara ALLAH’tan rahmet dilerken gazilerimize de acil şifalar temennisinde bulundu.

Turnuva Programı Şöyle…

19 Ağustos Cuma
16:00 Trabzon Zağnosspor-Üsküdar BSK
18:00 Ardeşen GSK-Samsun GSK

20 Ağustos Cumartesi
16:00 Ardeşen GSK-Üsküdar BSK
18:00 Trabzon Zağnosspor-Samsun GSK

21 Ağustos Pazar
14:00 Üsküdar BSK-Samsun GSK
16:00 Ardeşen GSK-Trabzon Zağnsspor

Bir cevap yazın

*