Aylar: Kasım 2014

Ardeşen GSK ve Aslı İskit EHF’de Manşet Oldu!

Hentbol Bayanlar Avrupa Challenge Kupasında, Güçlü Rakibi Polonya Energa AZS Koszalin’i Deviren Ardeşen GSK ve Her İki Maç da Rakibine 22 Gol Atarak Tarihi Bir Başarı Elde Eden Ardeşen GSK’lı Aslı İskit, EHF’de Manşet Oldu!

Eyüboğlu’ndan Çaykur’a Ziyaret!

Hafta sonu Ardeşen’de oynanan Avrupa Challenge Kupası 3. Tur eleme maçlarını izlemek için Rize’ye gelen Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu beraberinde Federasyon Başkan Yardımcısı Hakan Gültekin’le Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nu ziyaret ederek, spora ve Hentbola verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Ardeşen GSK, Yeniden Polonya Basınında!

Hentbol Bayanlar Avrupa Challenge Kupasında, Polonya’nın Güçlü Ekiplerinden Energa AZS Koszalin Takımını Eleyerek Tarihi Bir Galibiyet Elde Eden Ardeşen GSK, Polonya Basının 18 Dakika Kadar Masaya Yatırıldı.

Muratpaşa Belediyespor 4.turda

Muratpaşa Belediyespor, Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası 3. tur rövanş maçında Belçika temsilcisi Femina Vise’yi 25-21 mağlup ederek, 4.tura yükseldi.

Yenimahalle Belediyesi elendi

Bayanlar Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası’nda mücadele eden Yenimahalle Belediyespor, 3. tur rövanş maçında Fransız takımı Issy Paris Hand’i 23-22 yenmesine rağmen üst tura çıkamadı.