TARAFTAR DESTEK VERDİ, TAKIM COŞTU

Spread the love

2500 kapasiteli spor salonunu doldurarak Şehrin Takımı Ardeşen GSK’ya destek veren taraftara en güzel ödülü oyuncular maçı kazanarak verdi.

Tarihinde ilk kez Avrupa’da yarı finale yükselen Rize’nin atmacaları Ardeşen GSK,  Avrupa Cahallenge kupası yarı final ilk maçında Polonya Şampiyonu Lublin’i taraftarın da yoğun desteğiyle mağlup ederek final için büyük avantaj yakaladı

8 Nisan 2018 Pazar Günü Saat 18:00’da 2500 kişi kapasiteli Ardeşen MYO Spor Salonunda 4000’i aşkın taraftarın desteğiyle büyük hedefe bir adım daha yaklaşıldı. EHF’nin (Avrupa Hentbol Federasyonu) resmi sonuçlarına göre, yüksek tempoda, ateşli bir atmosfer de oynanan maçta Ardeşen GSK’ya taraftarının desteği çok büyüktü. Çeşitli şehirlerden gelerek canla başla Ardeşen GSK’yı destekleyen taraftarlar, maç sonunda galibiyetin tadını sporcular ve teknik ekiple birlikte çıkardılar.

Maç sonunda takımın başarısının tesadüf olmadığına vurgu yapan Ardeşen GSK Kulüp Başkanı Sultan Rauf OĞUZ, “Başarıda elbette oyuncularımın, teknik ekibimin çok büyük katkısı var. Ancak ben bu başarının gizli kahramanları olan taraftar gruplarımıza çok teşekkür ediyorum. Yine maç öncesi anons edilen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’a, bizleri her maçta yalnız bırakmayan yerel basınımıza, Ana sponsorumuz ÇAYKUR Genel Müdürü Sayın İmdat SÜTLÜOĞLU’na çok teşekkür ediyorum. Bu desteklerin büyümesiyle başarılarımızın da artacağı inancındayım” şeklinde konuştu.

,

Bir cevap yazın

*