YARI FİNAL’E ÇOK SAYIDA BÜROKRASİ VE İŞ ADAMI KATILDI

Spread the love

Ardeşen’de oynanan Avrupa Kupası Yarı Final Karşılaşmasına bürokrasi ve iş dünyasının önemli isimlerinin katılımı damga vurdu.

Ardeşen’de şölen havasında geçen Challenge Avrupa Kupası Yarı Final İlk Karşılaşmasına taraftarın yanı sıra bürokrasi ve iş dünyasından yoğun katılımın olması hem oyuncuları hem de teknik ekibe güzel bir moral oldu.

Çevre Eski Bakanı ve ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat SÜTLÜOĞLU, Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, AK Parti Rize Milletvekili Hikmet AYAR, Bursa Jandarma Bölge Komutanı Ardeşenli Tuğgeneral Ahmet HACIOĞLU, Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ VERDİ, Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ, Hemşin Kaymakamı Coşkun ÖZTÜRK, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN, Rize İl Özel İdare Müdürü Yaşar DURSUNOĞLU, Ardeşen GSK Yönetim Kurulu Başkanı Sultan Rauf OĞUZ, AKPARTİ Ardeşen İlçe Başkanı Avni KAHYA, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Tahsin OCAKLI, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Serkan ESİRGEMEZ,  İş adamları Cemil AKBENİZ ve Göksel BODUR, Başkan Yardımcısı Şaban Ali BİBEROĞLU, Yönetim Kurul Üyeleri Çetin KANOĞLU, Ayşe ER, Ömer Faruk ZENGİNAL, Hülya CERRAHOĞLU, Şükran KAVAOĞLU ve İdris EFENDİOĞLU’nun maçta oyuncuları ve taraftarı yalnız bırakmaması başarıyı da beraberinde getirdi.

Yoğun taraftar grubu, iş adamları ve bürokrasinin el birliği ile destek verdiği Ardeşen GSK’da başarı kaçınılmaz oldu.

Verilen destekten dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade Kulüp Başkanı Sultan Rauf OĞUZ, “Taraftarımızın yanında bürokrasiden ve iş dünyasından da çok önemli değerlerimizin bizleri desteklediklerini görmek ve onların desteğini yanımızda hissetmek bizleri çok sevindirdi. Tabi oyuncularımız da bu desteğin farkındalardı ve Türkiye tarihinde ilk defa böyle bir başarıya imza atarak hem bizi hem de bize destek verenlere bu güzel mutluluğu yaşattılar. Bu başarı Sadece Ardeşen ve Rize için değil Türkiye için de önemli bir önemli bir başarıdır. Bu anlamda başta bize bu yolda destek veren büyüklerimiz olmak üzere, taraftarımıza ve oyuncularıma, teknik ekibime, kulüpte emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

*