Ardeşen GSK
25 Şubat 2018 Pazar
Ardeşen GSK
Ardeşen GSK
  • Üsküdar Belediye SK.
  • Ardeşen GSK
25 Şubat 2018 Pazar
17:00
Çamlıca Spor Salonu
Ardeşen GSK

Ardeşen, Cumhurbaşkanına Verdiği Sözü Tutmak İstiyor!

Hentbol Bayanlar Süper Lig Ekibi ve Bu Sezon Rize’yi ve Türkiye’yi İkinci Kez Avrupa Arenasında Temsil Edecek Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Başkanı Sultan Rauf OĞUZ, Muratpaşa Belediyespor karşısında elde ettikleri galibiyet sonrası yaptığı AÇIKLAMA da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri kupa sözünü tutmak istediklerini ifade etti.

Ardeşen, Cumhurbaşkanına Verdiği Sözü Tutmak İstiyor!

Hentbol Bayanlar Süper Liginin 3. haftasında son 3 sezonun şampiyonu olan Muratpaşa Belediyespor’u mağlup eden Ardeşen GSK’nn Başkanı Sultan Rauf OĞUZ, “Zor bir deplasman da, son 3 sezonun şampiyonunu yenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim için en önemli süreç Avrupa Kupaları. Biz sayın Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü ve tahaütleri yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu oluşumumuzu, enerjimizi ve emeğimizi maksimum düzeyde ortaya koyarak Avrupa’da final oynamak istiyoruz. Muratpaşa Belediyespor karşısında elde ettiğimiz galibiyet, Avrupa’da final oynayacak bir takımın ayak sesleri oldu. Ayrıca bu galibiyet Rize’ye ve Rize’li Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a armağan ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Oğuz ayrıca, Avrupa Kupası ilk tur maçlarını 22–23 Kasım tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonunda oynayacaklarını da sözlerine ekledi.


Benzer YazılarYORUM YAZIN Yorum Yok
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


Yukarı Geri Ana Sayfa