Ardeşen GSK Avrupa’da Tarih Yazmak İstiyor

Spread the love

Bu yıl ülkemizi Avrupa Challenge Cup’ta temsil edecek olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Hentbol takımı 13 Kasım Pazar günü oynayacağı Danilovgrad maçının hazırlıklarını yaptığı son antrenmanla tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde başarılı bir grafik çizen, geçtiğimiz yılı iki kupayla kapatan (Türkiye Kupası ve Süper Kupa) Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (Ardeşen GSK) Avrupa macerasına başlıyor.

Avrupa Challenge Kupası’na bu yıl 3. Turdan başlayan Ardeşen GSK Karadağ temsilcisi Danilovgrad takımıyla 13 Kasım Pazar günü çok önemli bir maça çıkacak. Daha önce bu kupada çeyrek final başarısını gösteren Ardeşen GSK’da bu yıl ki hedef kupaya uzanmak. Maçın hazırlıklarını Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turizm Fakültesi Spor Salonu’nda yaptığı son antrenmanla tamamlayan Ardeşen GSK maç saatini beklemeye başladı.

Maç öncesi açıklamalarda bulunan Ardeşen GSK Antrenörü Ali İhsan Tekin, Ardeşen GSK’nın tarihinde önemli başarılar imza atmak için yola çıktıkları Avrupa Challenge Cup’ta ilk maçlarına çıkmanın heyecanı içerisinde olduklarını belirterek “Bugün son antrenmanımızı yapıyoruz. Takım olarak hazırız. Motivemiz yerinde ve maça hazır bir şekilde hazırlıklarımızı tamamladık. Ardeşen GSK’nın başarısında en büyük pay sahibi olan seyircilerimizin bizi yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Maç anında salopnu doldurmalarını ve coşkuyla bizleri desteklemelerini istiyoruz. Umarım buradan alacağımız farklı bir galibiyetle 20 Kasım’da deplasmana oynayacağımız rövanş maçına avantajlı bir skorla gitmek istiyoruz.” Dedi.

Bir cevap yazın

*