Ardeşen GSK Avusturya Planlarını Bozdu!

Spread the love

Türkiye Hentbol Federasyonu, Bayanlar Süper Lig’inde Mücadele Eden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Bayanlar Hentbol Takımı, Geçtiğimiz Sezon Göstermiş Olduğu Başarı Hikayelerinden Ötürü Halktan ve Ülkeden Övgüler Toplamaya Devam Ediyor.  Gidilen Baş Antrenörlük Değişikliğinde Daha Önce Görev Yapmış Olan Tecrübeli Teknik Adam Hikmet VURGUN ve Antrenör Yardımcısı Nilgün VURGUN Tekrardan Takımın Başına Geçti.

Vurgun’un takım başına gelmesiyle birlikte, sezon analizleri ve planlamaları oluşturulmaya devam ediyor. Vurgun’un ilk hedefi ise, sezon başı kampını Avusturya’da yapmasıydı fakat son zamanlarda oluşan olaylardan ötürü sekteye uğradı. Bu konuyla ilgili Ardeşen GSK As Başkanı Sayın Ali BİBEROĞLU;

“11-24 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacağı planlanan Avusturya kampımızı tekrardan gözden geçirerek, Avusturya’da Camii’lerin kapanmasından dolayı bizler de tepkimizi ortaya koyarak, Avusturya kampını iptal etmeye karar verdik. Milletçe, ülkece yaşadığımız bu sorunu bizler göz ardı etmeyip tepkimizi geciktirmedik.” dedi.

Bir cevap yazın

*