Ardeşen GSK Başantrenörü Turnuvayı Değerlendirdi

Spread the love

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen 1. Çaykur Demokrasi ve Şehitler Turnuvası sona erdi. Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden 4 takımın katıldığı turnuva, takımların sezon öncesi son durumlarını görme adına çok önemliydi.

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı Başantrenörü Ali İhsan Tekin turnuvayı değerlendirdi.

Öncelikle turnuvaya katılan Zağnosspor, Samsun GSK ve Üsküdar BSK takımlarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Tekin “Turnuvaya desteklerinden ötürü de Kaymakamımız Emrah Yılmaz’a, Belediye Başkanımız Hakan Gültekin’e, Emniyet Müdürümüz Ahmet Levent Böke’ye, kulüp yöneticilerime ve sahayı bize tahsis eden üniversite yönetimine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Önlerinde çok zorlu bir süreç olduğunu kaydeden Tekin “4 Eylül’de bizim için çok önemli bir maç var. Geçen sezon aldığımız Türkiye Kupası’nın ardından bu başarıyı taçlandırmak istiyoruz ve Süper Kupayı müzemize götürmek istiyoruz. Daha sonra da 17 Eylül’de İzmir Büyükşehir Belediyespor,21Eylül’de Antalya Muratpaşa Belediyespor ve 25 Eylül’de Aksaray maçları öncesi evimizde düzenlediğimiz turnuvayı eksiklerimizi görme adına çok önemsiyorduk.” İfadelerini kullandı.

Taktik açıdan birçok şey denedikleri bu turnuvada yapabileceklerini, yeni oyuncuları ve kamp döneminin ne kadar faydalı olduğunu görme fırsatı yakaladıklarını dile getiren Ardeşen GSK Başantrenörü Ali İhsan Tekin “Takımımızda bütün oyunculara şans verdik ve büyük oranda kafamızda kadro ve oyun felsefemiz belli oldu. Hazırlıklarımız devam edecek. Bu yönde Çarşamba günü Pazarspor ile bir hazırlık maçımız olacak.” Açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

*