Ardeşen GSK Başkanı S. Rauf Oğuz’dan TEŞEKKÜR

Spread the love

Ardeşen Gençlik ve Spor  Kulübü Başkanı S. Rauf OĞUZ,maç sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi…

          2016-2017 Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Kupa’yı alıp Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (Ardeşen GSK) olarak hentbolda yılın en büyüğü olduk. Müzemize götürdüğümüz bu kupanın kazanılmasında emeği geçen herkesi kutluyorum. Ardeşen GSK’nın bu tarihi zaferine gerek ekranları başında gerekse maça gelerek şahitlik eden tüm gönül dostlarına taraftarlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.

“CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTMANIN ONURUNU YAŞIYORUM”

          Geçtiğimiz yıl aldığımız Türkiye Kupası bizim başarı çıtamızı yükseltmişti. Bu çıtanın bugünkü seviyesi Süper Kupa’ydı ve biz bu seviyeyi aştık. Şimdiki hedefimiz LİG Şampiyonluğu ve Avrupa Kupasıdır. Benim söylemem şu ki; teknik ekibimiz başta olmak üzere sporcularımız, idari kadro ve taraftarlarımız ile tüm camiamızın ne kadar kenetlendiğini kulübünü de sahiplendiğinin farkındayız. Bu başarıyı biz tüm Ardeşen GSK camiasına, Rize’mize, Ülkemize ve 15 Temmuz da FETO namussuzları tarafından yapılan darbe de gazi olan hanım kardeşlerimize ve tüm gazilerimize armağan olsun. Ayrıca milletiyle bütünleşip halkını tek sözüyle sokaklara davet edip darbeyi püskürten, ülkemizin zor günlerden geçtiği o dönemde gösterdiği yol/çizgi ile ülkemizi refaha ve huzura kavuşturan, Rize’nin evladı Sayın Cumhurbaşkanı’mıza armağan ediyorum.

a

SAYIN KASIRGA’NIN BİZE OLAN DESTEĞİ VE BİZİ SAHİPLENMESİ GURURLANDIRDI

          Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Ülkenin barış ve huzuru için zaman gözetmeden en riskli projelerde imzası bulunan Rize’mizin en önemli değerlerinden biri Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterimiz/Bakanımız Sn. Fahri KASIRGA Bey’in Rize’mizin önemli Kulüblerinden biri olan Ardeşen GSK’ya vermiş olduğu maddi ve manevi desteğine ve sahipsizlik hissini üzerimizden alıp, başarıya odaklanmamızı sağlayan bir büyüğümüz olarak Zat-İ Hallerine gönülden teşekkür ediyor, Kulübüm ve camiam adına minnetimizi ve şükranlarımızı sunuyorum.

b

          Rize’mizin eski Vali’si Milli Güvenlik Kurulu Sekreteri Sn. Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU’ndan miras kalan kulübümüz,şu güne kadar başarıyla bir yerlere geldiyse,bunda Sayın HACIMÜFTÜOĞLU’nun katkısı çok büyüktür.Kendilerine müteşekkir olduğumu belirtmek isterim.

c

RİZE MİLLETVEKİLLERİMİZ HEP ARDEŞEN GSK’NIN YANINDA OLUYOR         

          Yoğun meclis ve siyasi çalışmalarına rağmen kulübümüze olan ilgileri ile maddi manevi desteklerinden ötürü Rize’mizin çok değerli milletvekilleri Hasan Karal,Hikmet Ayar,Osman Aşkın Bak ve eski milletvekilimiz Nusret Bayraktar beyfendilere teşekkürü bir borç biliyorum.

d

e

“ÇAYKUR, RTE ÜNİV. REKTÖRLÜĞÜ, VALİLİK, ARDEŞEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE KAYMAKAMLIĞINA, GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ ve Diğer gönüllü Sponsorlarımız Bizim için olmazsa olmazlarımızdır”

          Bölgemizin ve ülkemizin milli değeri olan ÇAYKUR markasını en tepelerde taşımak bizim gönül ve boyun borcumuzdur. Başarısı ortada olan ÇAYKUR ailesinin; Başarının ve zaferin peşinde koşan her türlü sosyal ve sportif projelere/alanlara vermiş olduğu destekten dolayı Çaykur Genel Müdürümüz Sayın İmdat SÜTLÜOĞLU’na şahsım ve camiam adına teşekkürlerimi sunuyorum.

f

         Mevcut Vali’miz Sn. Erdoğan BEKTAŞ bey’in takımımıza olan ilgisi ve alakası bizi çok memnun etti.Kısa sürede takımımızı tanıması ve desteğini sonuna kadar sürdürmesi gelecekte kazanacağımız başarılar için itici güç olacaktır.

g

          Vali’lerimizden günümüze kadar her daim destek görmüş ve özellikle de Sn. Ersin YAZICI (Balıkesir Valisi) Valimizin özel ilgisi kupaları Rize’mize kazandırmıştır.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

h

          Cumhurbaşkanımızın adını taşıyan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Sn. Hüseyin KARAMAN bey’e hasseten teşekkür ediyorum. İlk günden bu yana en büyük destek veren kuruluşlarımızdan oldu.

ı

Modern bir yönetici de olması gereken vizyoner yaklaşımı ve mesleği icrasında ki cesur ve kararlı duruşu ile bizlere cesaret kaynağı olan Ardeşen Kaymakamız Sn. Emrah YILMAZ’a,

i

Ardeşen Belediye Başkanlığının yönetim anlayışında getirdiği yeniliklerle, ana yatırımların yanında sosyal ve sportif projelerde civar ilçelere model olan Değerli Başkanımız Sn.Hakan GÜLTEKİN bey’e maddi ve manevi vermiş olduğu destekle bizlere bu başarının lüks değil elzem olduğuna inandırarak, ilçemize kazandırmış olduğu kupalar için ayrı teşekkür ediyorum.

4019566672

S1410081

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL VE İLÇE MÜDÜRLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Rize’de ve Ardeşen’de sporun geniş kitlelere yayılması ile birlikte sporun birçok dalında verdiği hizmetlerden ve Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübüne katkılarından dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik ve Ardeşen Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ali Osman Önçırak’a teşekkür ediyorum.

“RİZE BASININA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Rize Basınına ayrı bir parantez açmak istiyorum. Medya desteğinin başarının paylaşılması ve bu başarılarının devamının gelmesi açısında çok önemli. Rize genelinde görev yapan tüm görsel ve yazılı basın kuruluşlarına göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.

S1410077

 “TARAFTAR BU TAKIMIN BAŞARISINDA ETKİN ROL OYNUYOR”

Ardeşen başta olmak üzere İstanbul ve civar illerden gelen tüm Karadenizli ve Ardeşen GSK sevdalısı hemşerilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu takım eğer bu başarıyı kazandıysa bundan taraftarımızın rolü çok büyük.Teşekkür’ün büyüğü Cefakar, Fedakar, Cesur ve GSK ailesinin kadim dostu TARAFTARLARIMIZA…

S1410020

S1410005

Bir cevap yazın

*