Ardeşen GSK Fındıklı Huzurevi’ni Ziyaret Etti

Spread the love

Sosyal sorumluluk anlayışını her zaman benimseyen, bu yöndeki düşüncelerini eyleme dönüştüren Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı Rize’nin Fındıklı ilçesinde bulunan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarete Ardeşen GSK As Başkanı Ali Biberoğlu, Ardeşen GSK Antrenörleri Ali İhsan Tekin, Şevki Demiroğlu, Mehtap Yazıcı, Ardeşen GSK Kulüp Müdürü Ziya Özatmaca, Ardeşen GSK Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Özyanık ve sporcular katıldı.

Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni yetkililer eşliğini gezen Ardeşen GSK heyeti burada büyüklerimizle bir araya geldi. Ardeşen GSK’nın ziyareti karşısında memnuniyetlerini dile getiren büyüklerimize çeşitli hediyeler sporcularımız tarafından verildi.

Büyüklerimizin dua ve desteklerini alan Ardeşen GSK sporcuları, hasta olan ve bakıma muhtaç olanlara geçmiş olsun dileklerini iletirken, kendilerini yalnız hissetmemeleri gerektiğini ve fırsat buldukça kendilerini ziyaret edeceklerini ilettiler.

Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yönetimi Ardeşen GSK’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bir cevap yazın

*