Ardeşen GSK Muratpaşa Maçına Hazırlanıyor

Spread the love

Ardeşen GSK Antalya’da İlk Atrenmanını Gerçekleştirdi

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü ligin ikinci haftasında karşılaşacağı Muratpaşa Belediyespor maçının hazırlıklarını başladı.

İzmir BŞB. Spor ile deplasmanda yaptığı maç sonrası Antalya’ya hareket eden Ardeşen GSK kafilesi ilk antrenmanını bugün maçın oynanacağı Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda yaptığı antrenman ile Muratpaşa Bld. Spor maçının hazırlıklarına start verdi.

İzmir BŞB. Spor karşısında alınan galibiyetinin moraliyle hazırlıklarını sürdüren Ardeşen GSK’da Basın Sözcüsü Mustafa Özyanık yaptığı açıklamada, Muratpaşa Belediyesi karşısında alınacak bir galibiyetle evlerine mutlu dönmeyi amaçladıklarını söyledi.

Takımda morallerin yerinde olduğunu belirten Özyanık “Takımda Jelena’nın dışındaki eksik ya da sakatımız yok. Lige İzmir BŞB. Spor galibiyeti ile başladık. Çarşamba günkü rakibimiz bu ligin köklü ve başarılı ekiplerinden. Osmangazi karşısında aldıkları mağlubiyet tüm otoriteleri şaşırttı. Bu sonuca bakıldığı zaman bu ligin zor bir lig olduğunu görmekteyiz. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muratpaşa karşısında alacağımız galibiyet 25 Eylül’de Aksaray Bld. Maçı ile seyircimizin önüne mutlu bir şekilde çıkmamızı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

21 Eylül Çarşamba günü saat 17:00’de Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak maça tüm Ardeşen GSK sevdalısı seyircileri maç beklediklerini dile getiren Ardeşen GSK Basın Sözcüsü Mustafa Özyanık, Antalya ve civar illerdeki tüm hemşehrilerini maça beklediklerini belirtti.

p1010325

p1010327

p1010330

p1010336

p1010331

p1010338

p1010340

Bir cevap yazın

*