Ardeşen GSK, Sezonu Açıyor!

Spread the love

Bu sezon da Süper Lig’de ve Avrupa’da Mücadele Edecek Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK), Ramazan Ayının sona Ermesiyle birlikte Sezonu Açıyor.

Konuyla İlgili Konuşan Kulüp Basın Sözcüsü Ömer Faruk Zenginal, “Yurt Dışından ve Yurt İçinden Mevcut Kadromuzda Kalan İsimler İle Yeni Anlaşmaya Vardığımız İsimler Bugün İtibari İle Ardeşen’e Gelmeye Başladı. Çarşamba Akşamı Kadro Tam Anlamıyla Toplanmış Olacak. Teknik Direktörümüz Hikmet Vurgun ve Yardımcıları Şevki Demiroğlu ile Osman Nuri Yazıcı, Çarşamba Akşamı Takımın Başında Yer Alacak. Teknik Ekibimizin Programı Kapsamında, İlk Buluşma da Kadroda Kalan Mevcut İsimler İle Yeni Dahil Olan İsimlerin Tanışması ve Kaynaşması Amaçlanıyor. Ardeşen GSK’nın Yeni Sezonu, Türk ve Avrupa Hentbolüne, Ülkemize, İlimize ve İlçemize Hayırlar ve Güzellikler Getirsin.” Dedi.

İmzalar ve Yeni Sporcular Ne Zaman Açıklanacak?
Yönetim, Teknik Ekip ve Sporcuların Bir Araya Gelerek Küçük Bir Değerlendirme Yapacaklarını İfade Eden Zenginal, İmzaların da Önümüzdeki Günlerde Atılarak Kadroda Kalan ve Kadroya Yeni Dahil Olan İsimlerin Açıklanacağını da Sözlerine Ekledi.

Bir cevap yazın

*