Ardeşen GSK Cumhurbaşkanı’na Süper Kupa İle Gidiyor

Spread the love

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve geçtiğimiz yılı iki kupayla tamamlayan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hentbolda en büyüğün belirleyicisi olan Süper Kupa’yı armağan edecek.

2016-2017 Türkiye Hentbol Kadınlar Süper Kupa sahibi Ardeşen GSK, 15 Ekim Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kupayı armağan edecek.

“CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTMANIN ONURUNU YAŞIYORUM”

Konuyla ilgili Ardeşen gençlik ve Spor Kulübü Başkanı S. Rauf Oğuz açıklamalarda bulundu. Oğuz, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Geçtiğimiz yıl aldığımız Türkiye Kupası bizim başarı çıtamızı yükseltmişti. Bu çıtanın bugünkü seviyesi Süper Kupa’ydı ve biz bu seviyeyi aştık. Şimdiki hedefimiz Lig Şampiyonluğu ve Avrupa Kupası’dır. Benim söylemem şu ki; teknik ekibimiz başta olmak üzere sporcularımız, idari kadro ve taraftarlarımız ile tüm camiamızın ne kadar kenetlendiğini kulübünü de sahiplendiğinin farkındayız. Bu başarıyı biz tüm Ardeşen GSK camiasına, Rize’mize, Ülkemize ve 15 Temmuz’da FETO namussuzları tarafından yapılan darbe de gazi olan hanım kardeşlerimize ve tüm gazilerimize armağan olsun. Ayrıca milletiyle bütünleşip halkını tek sözüyle sokaklara davet edip darbeyi püskürten, ülkemizin zor günlerden geçtiği o dönemde gösterdiği yol/çizgi ile ülkemizi refaha ve huzura kavuşturan, Rize’nin evladı Sayın Cumhurbaşkanı’mıza armağan ediyorum.”

cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-ardesen-gsk-4_690x465

cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-ardesen-gsk-3_690x525

Bir cevap yazın

*