Ardeşen GSK Taraftarına Galibiyetle Merhaba Dedi

Spread the love

THF Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde Ardeşen GSK kendi sahasında çıktığı ilk maçta Aksaray Bld. Spor’u mağlup etti.

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde 3. Hafta oynanan maçlarla sona erdi. Temsilcimiz Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı ilk maçta Aksaray Bld. Spor’u ağırladı.

Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonu’ndaki karşılaşmayı Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, Ardeşen GSK As Başkanı Ali Biberoğlu, Ardeşen Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Osman Önçırak ve çok sayıda taraftar izledi.

Maç öncesinde Ardeşen GSK’nın geçen yıl kazanmış olduğu Türkiye ve Süper Kupa’nın tanıtımı yapıldı. Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz ve Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültein Türkiye ve Süper Kupa’yı Ardeşen GSK oyuncularına vererek başarılarının devamını dilediler. Kupa töreninin ardından Ardeşen GSK’nın bu yıl ki kadrosu tanıtıldı.

İlk dakikalarda dengeli geçen oyunda üstünlüğü hemen ele geçiren Ardeşen GSK bu üstünlüğünü maç sonuna kadar kordu ve ilk yarısını 18-12 önde kapattığı maçı 30-27 kazandı. Bu sonuçla puanını 5’e çıkaran Ardeşen GSK ligde 3. Sıraya yükseldi.

Bu haftanın ardından Türkiye Bayan Hentbol Milli Takım kampı nedeniyle lige ara verildi. Bu aranın ardından Ardeşen GSK ligin 4. Haftasında 16 Ekim Pazar günü deplasmanda Adana Şakirpaşa Spor ile karşılaşacak.

Salon: RTE Üniversitesi Ardeşen MYO

Hakemler: Ahmet Sancak-Ömer Turan Sam

Ardeşen GSK: Kristina, Tea (4), Tanja (1), Melek (2), Neslihan (3), Hristina (6,) Nata (8), Valerıa (2,) Gamze (2), Olga (2),İvana, İlayda,  Mehtap, Duygu, Aleyna

Aksaray Bld. Spor: Gülay (6), Halise (3), Ayşe (3), Keziban (3), İlke Şen (5), Fatma (1), İrem (1), Neşe (3)

sonuc

puan-durumu

 

Bir cevap yazın

*