Ardeşen GSK’da Avrupa Rakibi Belli Oluyor!

Spread the love

Hentbolda ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil edecek takımlarımızın rakipleri 22 Temmuz Salı günü belli olacak. Ardeşen GSK’nın da Geçen Sezzonki Gibi Challenge Kupasında Mücadele Edeceği Açıklandı.

22 Temmuz Salı Günü Rakiplerin Belli Olacağı Challenge Kupasında, Temsilcimiz Ardeşen GSK İlk Maçını
15/16 Kasım, rövanşlar ise 22/23 Kasım 2014 tarihlerinde yapacak.

İŞTE MUHTEMEL RAKİPLER: BAYANLAR CHALLENGE KUPASI

Öte Yandan konuyla ilgili bir açıklama yapan Ardeşen GSK Basın Sözcüsü Ömer Faruk Zenginal, “Bu Sezon Lig’de ve Avrupa’da İddialı Bir Ekip Olmayı Hedefliyoruz. Teknik Direktörümüz Hikmet Vurgun ve Yönetim Kurulumuz Transfer Konusunda Çok Detaylı Bir Çalışma Yürüterek, Ardeşen GSK’ya Yakışır Bir Kadro Oluşturmaya Çalışıyor. Kadromuz Yakın Zaman da Tam Anlamıyla Oluşturulacak ve İmzalar Ağustos Ayının İlk Haftasında Atılacak.” dedi.

AVRUPA FİKSTÜRÜ ÇOK ÖNEMLİ
Avrupa’da Kura Çekiminin Çok Önemli Olduğunu İfade Eden Zenginal, “Kura Çekimi Sonucu Karşımıza Çıkacak Olan Rakip Çok Önemli. Geçen Sezondan Örnek Vermek Gerekirse, Çeyrek Final’de Eşleştiğimiz Rakibimiz İsveç Höör 65 Avrupa Challenge Kupasını Şampiyon Olarak Tamamladı. O Açıdan Kuradan Çıkacak Olan Rakip Bizim İçin Çok Önemli. Ancak, Bu Sezon Daha İyi Olmak İçin Elimizden Geleni Yapacağız.” dedi.

TARAFTAR SABIRSIZLANIYOR!
Zenginal, “Bu sezon Teknik Ekipte ve Kadrosunda büyük bir yeniliğe giden takımımız taraftarımızı da heyecanlandırdı. O açıdan taraftarımız büyük bir sabırsızlık içerisinde yeni sezonun başlamasını bekliyor. Bu sezon Türkiye Hentbol Federasyonu Bazı konularda değişikliğe gitti. O yüzden lig öncesi Türkiye Kupası maçları başlayacak. İlk Maçımızı da Eylül Ayının 10’un da oynayacağız. Lig ise 20 Eylülde Başlayacak. Türkiye Kupası ve Lig Fikstürü de bizim için büyük önem taşıyor.” dedi.

Bir cevap yazın

*