Ardeşen GSK’dan Büyük Buluşma!

Spread the love

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübünün Bünyesinde Yer Alan Alt Yapı Sporcuları ve Sporcu Aileleri, Ardeşen GSK Başkan Vekili Dursun Yaşaroğlu, As Başkan Şaban Ali Biberoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı ve Türkiye Hentbol Federasyonu Başkan Vekili Hakan Gültekin, Teknik Direktör Hikmet Vurgun, Antrenörler Şevki Demiroğlu, Osman Nuri Yazıcı, Hızır Kumbasar, Dursun İslamoğlu, Sevda Birinci ve Ardeşen GSK’lı A Takım Sporcuları tarafından sabah kahvaltısında ağılandı. Programa, Alt yapıda sporcu yetiştirme konusunda önemli katkılar sunan bazı beden eğitimi öğretmenleri de katıldı. Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz ise şehir dışında olduğu için ve son dakika gelişen program değişikliğinden ötürü programa katılamadı.

Ardeşen Timya Lokantasında gerçekleştirilen buluşma da, sporcular ve sporcu aileleri, Ardeşen GSK yönetimi, teknik ekibi ile A takım sporcuları ve alt yapı sporcu aileleri ile yakından tanışma imkanı buldu.

Büyük Ardeşen GSK ailesi hedefi ile çıkılan alt yapı sporcu yetiştirme programında, 3 yıl süreyle alt yapıda gelişim gösteren sporcu ailelerine, Ardeşen GSK’nın kısa, orta ve uzun vadeli projeleri ile ilgili bilgi veren Ardeşen GSK Başkan Vekili Dursun Yaşaroğlu, Ardeşen GSK’nın geleceğini oluşturacak olan minik sporcuların, kendileri için büyük bir önem taşıdığını ifade ederek, “Uzun vadeli hedefimiz küçük sporcularımızdan oluşan enerjiyi gelecekte A takıma taşımaktır. İlçemizi/ilimizi, ilçemizin/ilimizin sporcularıyla temsil etmektir. Bu konuda sporcu ailelerinin yanımızda olması bizler için büyük önem taşıyor. Bizleri kırmayarak buraya kadar geldikleri için çok teşekkür ediyoruz. Bizlere olan güvenlerini boş çıkarmayacağız ve bizlere emanet ettikleri evlatlarını geleceğin yıldızları yapmak için büyük bir gayretle mücadele edeceğiz. Ben bu manada teknik ekibimize, ilçedeki Beden Eğitimi öğretmenlerine, antrenörlere ve spor gönüllülerine emekleri için çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Program daha sonra, alt yapı da sporcu yetiştirme konusunda Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübüne katkı sunan Beden Eğitimi Öğretmenleri Güler Kahveci, Özlem Günaydın, Alev Gülmüş ve Rami Mısırlı’ya plaket takdimi ile devam etti.

Program Yönetim, Teknik ekip, A Takım ve Alt yapı sporcuları ve aileleri ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Bir cevap yazın

*