Ardeşen GSK’dan Dev Anlaşma!

Spread the love

Hentbol Bayanlar Süper Lig Ekiplerinden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı İle salon reklamı karşılığında sponsorluk anlaşması sağladı.

Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’daki Spor Toto Teşkilat Başkanlığında bir araya gelerek, söz konusu reklam anlaşması ile ilgili sözleşmeye karşılıklı imza attılar.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Geçtiğimiz hafta Rize’ye gelerek bizlerden Avrupa Kupasını isteyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın referansları sayesinde gerçekleştirdiğimiz anlaşma, hentbol sporunun gelişimine ciddi katkılar sağlayacaktır. Spor Toto Teşkilatının hentbol sporuna da katkıda bulunmasına aracı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlaşma Kulübümüze ve Hentbol camiasına hayırlı olsun. Bu süreçte emeği geçen Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a, Gençlik ve Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a, Spor genel Müdürlüğünün ve çeşitli bakanlıklara mensup Daire Başkanlarına, Bakanlarımız Hayati Yazıcı ve Faruk Çelik’e, Bakan Yardımcımız Hasan Kemal Yardımcıya, Rize Milletvekilleri Hasan Karal ve Nusret Bayraktar’a, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah Hacımüftüoğlu’na ve Çaykur Genel Müdürümüz İmdat Sütlüoğlu’na çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bir cevap yazın

*