Ardeşen GSK’dan Selçuk Aslan’a Ziyaret!

Spread the love

Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, As Başkan Şaban Ali Biberoğlu, Teknik Direktör Hikmet Vurgun ile Takım Kaptanı Jelena Pirsl ve oyuncular Gamze Haşimoğlu, Duygu Sakallı ile Neslihan Çalışkan’dan oluşan bir heyet, Hentbol Bayanlar Avrupa Kupasında Ardeşen GSK’nın Rus rakibi Handball Clup Lada ekibinin ve organizasyonda görevli Hakem ve Gözlemcinin, ağırlanması konusunda tüm sorumlulukları üstlenen Komşu İlçe Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan’a bir ziyaret gerçekleştirerek, Ardeşen GSK sporcularınca imzalanan takım formasını hediye ettiler.

Burada Konuşan Ardeşen GSK Onursal Başkanı Yaşaroğlu, “Rakip takımın ağırlanması konusunda üst düzeyde çaba gösteren destek veren Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Başta Pazarspor olmak üzere, Ardeşen GSK ve farklı branş/hedeflerdeki takımlara desteklerinden ötürü de ayrıca teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kaymakam Selçuk Aslan ise Ardeşen GSK’nın ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hediye edilen imzalı formadan dolayı onur duyduğunu, haftasonu oynanan müsabakada istenilen sonucun alınamamasına rağmen, takımın aldığı bu başarılardan dolayı Ardeşen GSK’nın gurur duyması gerektiğini vurgulayarak, teşekkürlerini iletti.

Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan'a Ardeşen GSK'dan Ziyaret (1) Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan'a Ardeşen GSK'dan Ziyaret (2)

Bir cevap yazın

*