Ardeşen GSK’lı 5 İsim Avusturya Yolcusu

Spread the love

2015 Bayanlar Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa elemelerinde mücadele edecek A Milli Hentbol Takımı 25 Kasım–3 Aralık’ta İzmir’de kamp yapacak. Aynı zaman da A Milli Takım Teknik Direktörü Olan Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hikmet Vurgun, Beraberinde Kampa Ardeşen GSK’dan Aslı İskit, Fatmagül Sakızcan, Perihan Toploğlu ile Neslihan Yakupoğlu’nu da götürdü.

Teknik Direktör; Hikmet Vugun
Sporcu: Aslı İskit
Sporcu: Fatmagül Sakızcan
Sporcu: Perihan Topaloğlu
Sporcu: Neslihan Kurtoğlu

Elemelerde 2. Grup’ta Avusturya, İsrail ve Portekiz’le 4-6 Aralık’ta Avusturya’da karşılaşacak A Milli Hentbol Takımı, bu müsabakalar için 25 Kasım Salı günü İzmir’de toplanacak.

Hazırlıklarını 3 Aralık’a kadar İzmir’de sürdürecek ve daha sonra Avusturya’ya gidecek teknik direktör Hikmet Vurgun yönetimindeki kadroda şu sporcular yer alacak:

Aslı İskit, Fatmagül Sakızcan, Neslihan Yakupoğlu, Perihan Topaloğlu (Ardeşen Gençlik), Sibel Karameke, Şeyma Atasever, Yasemin Gürler (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Ceren Demirçelen, Serpil İskenderoğlu, Yasemin Şahin (Kastamonu Belediyesi), Didem Hoşgör, Esin Sağdıç, Fatma Ay, Gülsüm Güleçyüz, Nur Ceren Akgün (Muratpaşa Belediyesi), Sara Keçeci (Silkeborg-Voel Kfum), Merve Adıyaman, Merve Durdu (Üsküdar Belediyesi), Yeliz Özel (Yenimahalle Belediyesi)

Grubu lider tamamlayacak ekibin Dünya Şampiyonası’na katılmak için play-off oynayacağı eleme maçlarında A Milli Takım, 4 Aralık Perşembe günü Portekiz’le karşılaştıktan sonra 5 Aralık’ta İsrail ve 6 Aralık’ta Avusturya ile mücadele edecek.

Öte yandan İsmail Güney yönetimindeki 19 Yaş Altı Milli Takımı ile Kıvanç Özcan idaresindeki 17 Yaş Altı Milli Takımı da 27 Kasım-3 Aralık tarihlerinde İzmir’de kamp yapacak.

Bir cevap yazın

*