Ardeşen GSK’lı Kızlar Amasya’yı Devirdi !

Spread the love

Ardeşen GSK, Çok Önemli Bir Karşılaşmadan Galip Ayrılarak, Kötü Gidişe Dur Dedi.

Lig’de 4. Hafta Geride Kalırken, Ardeşen GSK Kendi Evinde Oynadığı 2 Karşılaşmayı da Talihsiz Bir Şekilde Kaybederken, Gittiği Deplasmanlardan Puanlarla Döndü.

Ardeşen GSK, Amasya Atatürk Lisesi Gençlik ve Spor Kulübünü 27 – 24’lük Skorla Mağlup Ederek Süper Lig İddiasını Sürdürdü.

Ardeşen GSK Antrenörü Şevki Demiroğlu maç sonrası yaptığı değerlendirmede “Maça çok iyi başladık. Oyuncularım maçın öneminin farkındaydı. Geçen hafta kendi sahamızda aldığımız mağlubiyet sonrası bu maçı kazanmamız gerektiğini biliyorduk. Bu inançla sahaya çıktık.

HABER-PNG-1

Bir ara farkı6 sayıya kadar çıkarmıştık; fakat son anlara doğru rakip takım farkı 2 ‘ye kadar indirdi. Bu dakikalarda sakin olup oyunumuzu oynamaya devam ettik ve hak ettiğimiz galibiyeti aldık. Bu galibiyeti tüm Ardeşenli’lere armağan ediyorum. Gelecek haftalarda çok iyi bir Ardeşen GSK izletmeyi hedefliyoruz.” Dedi.

LİG ÖZETİ
Lig’in İlk Haftasından Kendi Saha ve seyirci Avantajını İyi değerlendiremeyen Ardeşen GSK, Konuk Ettiği Medicalpark Elazığ Sosyal Yardımlaşma S.K.’ya Mağlup Olduktan Sonra, Gittiği İlk Deplasmanda Ordu Akademiyi Mağlup Ederek Lig’in İlk Puanını Almıştı. Lig’in 3.ncü Haftasında Kendi Evinde Ağırladığını Sivas GSK’ya Mağlup Olan Ardeşen GSK Telafi İçin Gittiği Amasya’dan Puanlarla Dönüyor.

ARHAVİSPOR, SİVAS GSK’YI YENMESİNİ BİLDİ
Bayanlar Hentbol Bölgesel 1.Liginde mücadele eden Arhavi spor Bayan Hentbol Takımı ise, hafta sonu oynanan müsabakada deplasmanda Sivas GSK’yı ortaya koyduğu güzel oyun ile yenmesini bildi.

Temsilcimiz baştan sona önde götürdüğü maçı iki sayı farkla, 27-29 gibi yakın bir skorla sonuçlandırdı.

Bir cevap yazın

*