Ardeşen GSK’nın Türkiye Kupası Dörtlü-Final Programı

Spread the love

Ardeşen Gençlik spor, Muratpaşa Belediyespor, Kastamonu Belediyespor ve Yenimahalle Belediyesi SK – İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK eşleşmesinin galibinin katılacağı Bayanlar Türkiye Kupası Dörtlü final müsabakaları 27-28 Mart 2016 tarihlerinde Bursa Nilüfer Belediyesi spor salonunda yapılacak.

Yarı Final müsabakaları 27 Mart Pazar günü sat 15:00 ve 17:00’de, Final müsabakası ise 28 Mart Pazartesi günü saat 17:00’de başlayacak. Müsabakalar Çay TV’den canlı olarak ekranlara gelecek.

Ardeşen GSK’nın Yarı Final Rakibi THF Tarafından Çekilecek Olan Kura Sonucuna Göre Belli Olacak. ARDEŞEN GSK Yarı Final’deki Rakibi İle Oynayacağı TEK Maçı Kazanması Halinde Final’e Yükselecek. Final Maçı da TEK Maç Oynanacak ve Ardeşen GSK Final’de de Kazanmayı Başarırsa 2015-16 Hentbol Sezonu TÜRKİYE Kupası Şampiyonu Olacak.

Lig Şampiyonluğu Maratonu İse 2 Nisan’da Başlayacak. Ardeşen GSK’nın Lig Şampiyonu Olabilmesi İçin 8 ila 13 Maç Oynaması Öngörülüyor.

Ardeşen GSK için Mart/Nisan ve Mayıs Ayları Zorlu Geçecek. Zorlu Süreçte Taraftarın Takıma Tam Destek Vermesi Bekleniyor.

Bir cevap yazın

*