Cahit Işık, Ardeşen GSK’yı Ağırladı!

Spread the love

Hentbol Bayanlar Spor Toto Türkiye Kupasında 4’lü Final Müsabakaları İçin Bursa’ya Giden Ardeşen GSK, Eski Ardeşen Kaymakamı, Şimdiki Gemlik Kaymakamı Cahit Işık ve Eşleri Tarafından, Bursa Atatepe Sosyal Tesislerinde Ağırlandı.

Programa, Ardeşen’li Hemşerimiz Bursa Savcısı Abidin Bozkan ile Eşleri, Ardeşen GSK Başkan Vekili Dursun Yaşaroğlu, Teknik Direktör Hikmet Vurgun, Antrenör Şevki Demiroğlu, Kulüp Yöneticileri ile Sporcular katıldı.

Kaymakam Işık, burada yaptığı konuşma da, 5 yıl boyunca, Ardeşen gibi güzide bir ilçede görev yapmanın şansına erdiğini ve o dönem yaşadıklarını unutamadığını ifade ederek, “Dolu dolu yaşadığım bir dönemdi. Doğasıyla, insanıyla çok keyif aldığım ve mutlu olduğum bir ilçeydi. Şimdi ise bu özel ilçenin, başarıdan başarıya koşan takımını, yeni görev yerim olan Gemlik’te ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Ben bir Ardeşen’li gibi takımımızın yanında olacağım ve alkışlayacağım. Takımımıza kupa maçlarında başarılar diliyorum.” Dedi.

Savcı Bozkan ise, haftasonu oynanacak olan kupa maçında takıma başarılar dileyerek, bölgede yaşayan Rize ve Karadeniz’lileri desteğe davet etti.

Ardeşen GSK Başkan Vekili Dursun Yaşaroğlu ise, programdan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Işık ve Savcı Bozkan’a teşekkür etti.

Teknik Direktör Hikmet Vurgun’da mutluluk duydukları bir organizasyon olduğunu ifade ederek, teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

*