Eyüboğlu’ndan Gültekin’e Ziyaret!

Spread the love

Ardeşen Gençlik Spor’un Bayanlar EHF Challenge Kupası 3.turunda oynadığı Energa Koszalin müsabakalarını izlemek için Ardeşen’de bulunan THF Başkanı Bilal Eyuboğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Eyuboğlu, Başkan Gültekin’e Ardeşen hentboluna büyük desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ardeşen Gençlik Spor’un Avrupadaki başarılarında Gültekin’in büyük pay sahibi olduğunu dile getiren Eyuboğlu, şunları söyledi:
“Ardeşen’deki hentbola olan ilgi giderek büyüyor. Ardeşenli taraftarlar takımlarına destek çıkıyor. Tribünlerin maçlarda tıklım tıklım dolu olması Ardeşen’de hentbolun çok sevildiğini ve takip edildiğini gösteriyor.  Avrupa Kupası maçında gösterdikleri performans ve tur atladıkları için Ardeşenli oyuncuları ve teknik ekibi tebrik ediyorum. Tabiki bu başarı da Ardeşen Belediye Başkanı Sayın Hakan Gültekin’in de çok payı var. Belediye olarak hentbola büyük destek veriyor. Kulübün Avrupa ve ligdeki başarılarında bu katkının etkisi büyüktür. Kendilerine hentbol olan desteklerinde dolayı teşekkür ediyorum. Umarım Ardeşen Gençlik sporda bu destekle Avrupa’da Türk Hentbolunu en iyi şekilde temsil edecektir.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin de  Eyuboğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ardeşen Gençlik Spor’un Avrupa Kupalarında Türk hentbolunu en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi. Gültekin, Ardeşen’in yurtdışı tanıtımında büyük önem teşkil ettiğini belirtirken, başarılarından dolayı sporcuları ve teknik heyeti kutladı. Gültekin son olarak hentbola olan desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

Açıklamaların ardından Bilal Eyuboğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’e hentbola olan desteklerinden dolayı üzerinde isminin yazılı olduğu 53 numaralı Milli Takım forması ve plaket takdim etti.

Bir cevap yazın

*