Gültekin: “O Kupa ARDEŞEN’e Gelecek”

Spread the love

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü’nün bu yıl şampiyon olacağına inandığını belirterek “O Kupa Ardeşen’e gelecek.” Dedi.

“HENTBOL KÜLTÜRÜNÜN ÜLKEDEKİ EN CİDDİ NOKTALARINDAN BİRİ ARDEŞEN’DİR”

THF olarak ülkede Hentbolun daha iyi yerlere gelmesi adına çalışmaları yürüttüklerini belirten THF Başkan Vekili Hakan Gültekin “Biz Türkiye Hentbol Federasyonu olarak tüm Türkiye’de alt yapının desteklenmesi, çocuklarımızın Hentbola yönlendirilmesiyle ilgili Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) ile bir proje çalışması yürütüyoruz. Bu projenin içinde Rize ve Ardeşen’de var. Ardeşen’de biz Hentbolun gelişmesini istiyoruz. Okullarımızda ciddi bir altyapı oluşturduk. Bu yönde yoğun bir çalışma yürütülüyor ve biz de buna destek oluyoruz. Sporun her alanına destek verdiğimiz gibi Hentbola da desteğimizi esirgemiyoruz. Ardeşen, Hentbol kültürünün ülkedeki en ciddi noktalarından biri oldu.” İfadelerini kullandı.

“ARDEŞEN GSK LİGDE ŞAMPİYON OLACAKTIR, AVRUPA’DA DA FİNAL OYNAYACAKTIR”

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımının bu yıl şampiyon olacağına inancının tam olduğunu dile getiren Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “Ardeşen GSK bizim yüz akımız. Başarıdan başarıya koşuyor. İnşallah bu yıl Lig Şampiyonluğunu kazanacağız. Avrupa Challenge Cup’ta da final oynayacağımıza inanıyorum. Ardeşen GSK Başkanı S. Rauf Oğuz başta olmak üzere, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu ve As Başkan Ali Biberoğlu’na Hentbola verdikleri destek ile birlikte Ardeşen GSK’nın başarılı olmasında verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Umarım Lig Şampiyonluğu Kupası Ardeşen’in olacak. O Kupa Ardeşen’e Gelecek.” Açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

*