Hakkımızda

Spread the love

ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2008 yılında kurulan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, 2012 yılına kadar 1. lig de mücadele ettikten sonra, Süper Lig’e adını yazdıran ilk taşra takımı olmuştur.

Süper ligdeki ilk sezonuna ilk 4 ve Avrupa Kupalarına katılım hakkı parolası ile yola çıkan Ardeşen GSK, hedefine eksiksiz ulaştı.

İkinci sezon (2013-14) yapısını güçlendiren bordo-beyazlılar bu kez hedefinde ilk 3 ve Avrupa’da (Challenge Cup) Çeyrek Final parolası ile yola çıktı. Lig de İstediği hedefe kolay ulaşan Ardeşen GSK, Avrupa’da da Sırbistan Temsilcisi ZRK Naisa-Nis takımını kendi saha ve 7 bin kişilik seyircisi önünde rahat geçerek adını Çeyrek Final’e yazdırdı. Çeyrek Final’de Güçlü rakip İsveç Höör 65 İle Eşleşen Ardeşen GSK, rakibi karşısında mağlup olarak Avrupa’daki ilk serüvenine Çeyrek Final’de veda etti. (İsveç Höör 65 takımı, Avrupa Challenge Kupasını Şampiyon Olarak Tamamladı.)

Bu zamana kadar, koyduğu her hedefe başarılı bir şekilde ulaşan Ardeşen GSK, 2014–15 sezonunda hedefi büyüttü ve mücadele edeceği Türkiye Süper Ligi, Türkiye Kupası ve Avrupa Challenge Kupasında mücadele etti. Çeyrek Finale kadar yükselme başarısını gösteren Ardeşen GSK geçtiğimiz yıl Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nin normal sezonunu lider bitirdi. Play Off’ta finalde Yenimahalleye şampiyonluğu kaptıran Ardeşen GSK Türkiye Kupasını müzesine götürme başarısını gösterdi.Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz sezon öncesi 4 kupaya da aday olduğunu ilan etti.

Kulüp Başkanı: Sultan Rauf OĞUZ
As Başkan: Şaban Ali BİBEROĞLU
Kulüp Müdürü: Ziya ÖZATMACA
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü: Fatih ZENGİNAL

Antrenör: Ali İhsan TEKİN
Antrenör: Şevki DEMİROĞLU
Antrenör: Dursun İslamoğlu
Menejer:
Osman Nuri YAZICI

Concered about the genuineness on your college essays? Our qualified professional authors are willing to give you the incredibly best plagiarism checker assistance for creating plagiarism free of cost papers and essays college paper writing service .

Pick up specialized essay from the certified formulating facility at most good prices and also the highest quality. Connecting with the tightest due dates is surefire by tried and tested freelance writers buy essay papers .

Hunting for a trusted website to buy stellar essays? Shelling out our exceptional authors for having your essays well-written are you finding your most appropriate answer writing a master’s thesis .

Bored with your pen? Have altogether no thoughts and feelings on the topic? Be forced to blend your career with studying? Or maybe just your neighbor is having a celebration of year however, you will custom made essays .

Bir cevap yazın

*