Hentbolda Ardeşen GSK İlk İki Haftayı Nasıl Kapattı ?

Spread the love

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde 2. Haftası oynanan maçları sona erdi. Geçen 2 hafta sonucunda Yenimahalle Belediyesi, Zağnos Spor Kulübü, Aksaray Belediyesi ve Adana Şakirpaşa Spor Kulübü ilk iki haftayı kayıpsız kapattı. Bu dört takım oynadıkları iki maçı da kazandı. Temsilcimiz Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü ilk iki haftayı bir galibiyet bir beraberlik ile tamamladı.

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde ilk iki haftayı geride bıraktık. Geçen yılın lig şampiyonu Yenimahalle Belediyesi ilk iki haftayı kayıpsız geçerken,2015-2016 sezonunda Türkiye Kupası ve Süper Kupa’yı alarak büyük bir başarı gösteren Ardeşen GSK ilk iki haftada bir galibiyet bir beraberlik ile 3 puan topladı.

İlk iki haftayı galibiyetle kapatan dört takım Yenimahalle Belediyesi, Zağnosspor, Adana Şakirpaşaspor ve Aksaray Belediyesi oldu. Puan sıralaması bu ilk dört takımı ise topladığı 3 puan ile Ardeşen GSK takip etti.

ARDEŞEN GSK İLK İKİ HAFTADA 3 PUAN TOPLADI

Ardeşen GSK ligin ilk haftasında oynaması gereken Muratpaşa Belediyesi maçını rakibinin Avrupa Kupası maçı nedeniyle ikinci hafta oynadı. Bu nedenle ilk hafta İzmir Bşb. Spor ile deplasmanda karşılaşan Ardeşen GSK rakibinin 25-16 mağlup etti. Ardeşen GSK bu maçtan 4 gün sonra yine deplasmanda Antalya Muratpaşa Belediyespor ile karşılaştı. Büyük bir çekişmeye sahne olan maçta taraflar birbirlerine üstünlük sağlayamadı. Maç 34-34 berabere sonuçlandı. Ardeşen GSK bu iki haftada oynadığı maçlarda rakip fileleri 59 kez havalandırırken kalesinde 50 gol gördü.

ARDEŞEN GSK SEYİRCİSİYLE AKSARAY BELEDİYESİ MAÇI BULUŞUYOR

Ardeşen GSK üst üste oynadığı iki deplasman maçının ardından seyircisinin karşısına Aksaray Belediyesi maçı ile çıkacak. 25 Eylül Pazar günü saat 17:00’de Aksaray Belediyesini ağırlayacak olan Ardeşen GSK bu yıl ilk kez seyirsinin karşısına çıkacak. Bu maçın ardından lige ara verilecek. Milli Takım hazırlık kampı nedeniyle lige verilecek aranın ardından Ardeşen GSK ligin 4. Haftasında deplasmanda Adana Şakirpaşa Spor Kulübü ile karşılaşacak.

sonuc

puan

fikstur

Bir cevap yazın

*