Hentbolda Passolig dönemi

Spread the love

Futbola yaptığı büyük yatırımla adından söz ettiren Passolig’in, bundan böyle hentbol karşılaşmalarında da geçerli olacağı açıklandı.

ARDEŞEN GSK İSE, BU SEZON PASSOLİG UYGULAMASINA GEÇMEYECEK! YANİ MAÇLAR ÜCRETSİZ İZLENMEYE DEVAM EDECEK!

Hentbolseverlerin, “www.passo.com.tr” internet adresini ziyaret ederek, Passolig kartlarına maç biletlerini tanımlayabileceği belirtildi. Böylelikle hentbol seyircisinin, maç biletlerini ilk kez internet üzerinden alma imkanı bulmuş olacağı da vurgulandı.

http://thf.gov.tr/Portals/0/haberler/2014-15/pasolig2.jpg

Passolig’in hentbol karşılaşmalarında da geçerli olması, kağıt bilet satışına engel olmayacak. Passolig kartlarına bilet tanımlayan taraftarlar, özel gişelerden geçerek salonlardaki yerlerini alabilecek. Bununla birlikte kağıt bilet uygulaması da devam edecek. Passolig uygulaması Ankara THF Spor Salonunda geçerli olacak. Salonda gerçekleşecek Süper Lig, kupa ve Milli maç organizasyonlarında passolig kullanılacak. 12 yaş altındaki çocuklar ise maçları ücretsiz izleyebilecek.

Passo Genel Müdürü Özgür Gündoğan, hentbolun Passolig’le buluşmasıyla birlikte, Türk hentbolunun daha iyi yerlere geleceğini söyledi. Gündoğan, “Bundan böyle hentbol gibi Türkiye’nin en önemli spor dallarından biri de Passo ve Passolig çatısı altında olacak. Kulüplerimiz, taraftarına daha iyi hizmet verecek” dedi.
Gündoğan, hentbolun Avrupa’daki en önemli spor dallarından biri olduğuna dikkati çekerek, “Hentbol, Almanya, İsveç, Fransa gibi ülkelerde ikinci spor dalı olarak dikkati çekiyor. Onbinlerce taraftar, salonlara hentbol için akın ediyor. Ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Beşiktaş da orada devlerle mücadele ediyor. Biz de bu spor dalına gerekli desteği veriyor olacağız” diye konuştu.

Federasyon Başkanımız Bilal Eyuboğlu ise hentbolun Passolig çatısı altına girmesiyle ilgili, şu değerlendirmeyi yaptı:
“Passolig Türkiye’nin en önemli spor markalarından biri haline geldi. Türk sporu için en önemli proje durumunda. Futbolla başlayan bu projenin içinde hentbolun da olması, bizler için çok büyük bir şans. Bu birliktelikten çok mutluyuz. Artık hentbolseverler, ‘www.passo.com.tr’ye girerek biletlerini rahatlıkla alabilir, özel turnikelerden ve el terminallerinden geçerek salonlarımızda maçlarını izleyebilir.”

Bir cevap yazın

*