Polonya’lıları Horon’la Uğurlandı!

Spread the love

Cumartesi ve Pazar Günü Oynanan İki Karşılaşma Sonucunda, Salondan 65- 58 Galip Ayrılan Ardeşen GSK, Maç Sonrası Polonyalı Rakiplerini, Danimarkalı Hakemleri ve Kosova’lı EHF Delegesini Osmanlı Alabalık Tesislerinde Ağırladı.

Program da, Tulum Eşliğinde Horona Duran Ardeşen Ekibi, Konuk Polonyalı, Danimarkalı ve Kosovalı’ları Horona Kaldırdı. Uzun süre horon oynayan konuklar, organizasyondan büyük keyif aldıklarını ve yıllardır Avrupa’da müsabakalara katılmak için bir çok ülkeye gitmelerine rağmen böylesine keyif dolu bir ortam bulamadıklarını ifade ettiler.

 

Koszalin ekibi, ilerleyen yıllarda yeniden Ardeşen GSK ile eşleşmek istediklerini ifade ettiler.

Düzenlenen Programa, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Rize Valisi Ersin Yazıcı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Emniyet Müdürü Âdem Çakıcı, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, AS Başkanı Ali Biberoğlu, Ardeşen GSK Teknik Ekibi ve Sporcular, Polonya Kozsalin Yönetici, Teknik Ekip ve Sporcular ile Danimarkalı Hakemler, Kosovalı Gözlemci ve Davetliler Katıldı.

Bir cevap yazın

*