RTEÜ Rektörü Süper Takımı Süper Kupa İle Ağırladı

Spread the love

Süper Kupa’yı alarak Hentbol Bayanlarda en büyük olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü başarısını Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ile paylaştı.

p1010070

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, As Başkan Al Biberoğlu, Teknik Direktör Ali İhsan Tekin, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Özyanık ile oyuncuları makamında ağırladı.

p1010074

Ardeşen ilçesinin hentbolda öncü olduğunu ve başarılarıyla ülke genelinde adından söz ettirdiğini belirten Rektör Karaman “Bir ilçe takımı olarak böyle bir başarının elde edilmesi çok önemli. Bu anlamda Ardeşen GSK olarak sizlerin başarılarını takdir ediyorum. Zaman zaman maçlara da gelmeye çalışıyorum. Üniversitemizin salonunda oynadığınız maçlardaki ambiyanstan etkilenmemek de elde değil. Umarım seyircinin aynı desteği ile birlikte başarılarınız daim olur” temennisinde bulundu.

Ziyaretin sonunda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman Ardeşen GSK Kaptanı Neslihan Akcanca ve oyunculardan Tanja Vukcevic ile birlikte Süper Kupa pozu verdi.

p1010072

Bir cevap yazın

*