Sezonun Son Fotoğrafı!

Spread the love

Hentbol Bayanlar Süper Ligini 3. sırada tamamlayan, Spor Toto Türkiye Kupasına yarı final’de veda eden ve Avrupa Kupalarında ise çeyrek final’de talihsiz bir şekilde elenen Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü ailesi, bugün Ardeşen’de bir araya gelerek sezonu kapadı.

Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, AS Başkan Şaban Ali Biberoğlu, Kulüp Müdürü Ziya Özatmaca, Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Zenginal, Kulüp Menejeri Osman Nuri Yazıcı, Teknik Direktör Hikmet Vurgun ile Antrenör Şevki Demiroğlu ve A Takım sporcularının katıldığı yemek programında bir araya gelen Ardeşen GSK ailesi, sezonun birlikte kapadı.

Burada konuşan Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, lige büyük hedeflerle başladıklarını ancak, sezon başında ve sezon ortalarında yaşadıkları talihsiz sakatlıklar yüzünden hedefe ulaşamadıklarını anımsatarak, “Büyük umutlarla çıktığımız bir yoldu ancak, bazı gerçekler var ki, o gerçeklerle karşılaşınca hedefe ulaşamıyorsun. Her biri birbirinden değerli sporcularımızın yaşadığı sakatlıklar, talihsiz yenilgileri de beraberinde getirdi. Ancak, sezon sonuna kadar sahada mücadele eden yine her biri birbirinden değerli sporcularımız var güçleriyle mücadele ederek, bizleri gururlandırdılar. Ben emek veren her bir sporcumuzu gönülden kutluyorum ve spor hayatlarının başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.” Dedi.

Taraftara Mesaj!
Burada taraftara da mesaj veren Oğuz, Ardeşen GSK olarak hedefleri olan bir kulüp olduklarını ifade ederek, “Rize’miz ve Ülkemiz Artık Ardeşen GSK’dan başarı, kupa/kupalar bekliyor. Biz önümüzdeki sezon yine Rize’mize layık bir kadro kurarak yolumuza devam edeceğiz. Hemen her maç salonumuzu hınca hınç dolduran koca yürekli taraftarımıza/seyicimize yönetim kurulum, teknik ekibim ve sporcularım adına gönülden teşekkür ediyorum.” Dedi.

Transfer Çalışmaları Başladı!
Başkan Oğuz, sezonun tamamlanmasıyla birlikte transfer çalışmalarına da başladıklarını ifade ederek, “İlk etapta iç transfer çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayacağız. Daha sonra ise dış transferdeki görüşmelerimizi tamamlayıp ilimize yakışır bir kadro kuracağız.” Dedi.

Bir cevap yazın

*