Süper Kupa Rize’nin Spor Anlamında Cumhurbaşkanı’dır

Spread the love

Rize Valisi Erdoğan Bektaş Ardeşen GSK heyetini kabulünde takımla ilgili övgü dolu sözler söyledi. Rize’nin spor tarihinde en büyük kazanan Ardeşen GSK’nın aldığı Süper Kupa için “Bu Kupa Spor Anlamında Rize’nin Cumhurbaşkanı’dır” dedi.

p1010103

Hentbol Bayanlar Süper Kupası’nı kazanarak büyük bir başarı elde eden Ardeşen gençlik ve Spor Kulübü, Rize spor tarihinde bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyor.

Rize’nin spor tarihinde alınan en büyük ve tek kupasına sahip olan Ardeşen GSK Rize Valisi Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.

p1010109

Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu,As Başkanı Ali Biberoğlu,Teknik Direktör Ali ihsan Tekin,Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Özyanık ve oyuncuları makamında ağırlayan Rize Valisi Erdoğan Bektaş kazanılan kupadan dolayı teknik heyet ve yönetimi tebrik etti.

p1010112

Ardeşen GSK’nın geçtiğimiz aldığı Türkiye Kupası’nın ardından bu yıl aldığı Süper Kupa’nın önemine dikkat çeken Vali Bektaş “Ardeşen GSK kazandığı Türkiye Kupası ve Süper Kupa ile bir ilke de imza attı; çünkü alınan bu kupalar Rizespor tarihinde bir ilk. Dolayısıyla ortada bir büyük başarı var. Baktığımızda Süper Kupa şuanda Rize’nin spor anlamında Cumhurbaşkanı’dır” dedi.

Yeni sezon öncesi Ardeşen GSK’ya başarılar dileyen Rize Valisi Erdoğan Bektaş 21 Kasım’da Ardeşen GSK’nın Karadağ’da oynayacağı Challenge Kupası rövanş maçına gelmeye çalışacağını ifade etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

p1010114

Bir cevap yazın

*