Süper Kupa’yı ARDEŞEN’imize Getirmek İstiyoruz

Spread the love

Hentbolda en büyüğün belirleneceği Ardeşen Gençlikspor-Yenimahalle Bld.Spor Bayanlar Hentbol Süper Kupa maçı öncesinde Ardeşen Gençlikspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Özyanık açıklamalarda bulundu.Sezona süper başlangıç yapmak için Süper Kupa’yı kazanmak istediklerini belirten Özyanık,Ardeşen’e kupayla dönmek istediklerini ifade etti.

Ardeşen GSK ile Yenimahalle Belediyespor’u karşılaştıracak olan maç 4 Eylül Pazar günü İstanbul Üsküdar Çamlıca Spor Salonu’nda saat 20:00’de oynanacak.

“SÜPER LİGE SÜPER BAŞLAMAK İÇİN SÜPER KUPAYI KAZANMAK İSTİYORUZ”

Maç öncesinde Ardeşen GSK cephesinde moraller oldukça yerinde. Kupayı kazanarak evlerine mutlu bir şekilde dönmek istediklerini belirten Ardeşen GSK Basın Sözcüsü Mustafa Özyanık yaptığı açıklamada “Sezona süper başlangıç yapmak için Süper Kupa’yı kazanmak istiyoruz. Geçtiğimiz yılda kazandığımız Türkiye Kupası Şampiyonluğu başarısını taçlandırmak için Süper Kupa bizim için çok önemli. Bu yönde teknik ekibimizin sürdürdüğü çalışmaların neticesini almak için Süper Kupa maçına odaklanmış durumdayız” dedi.

Sezona moralli girmek adına bu maçın önemine dikkat çeken Özyanık “Moralimizi kupayı kazanarak daha artırmak istiyoruz ve bu şekilde şampiyonluk parolasıyla hazırlandığımız sezona girmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ İSTANBUL’A BEKLİYORUZ”                              

Ardeşen GSK’nın başarısında en önemli unsur seyirci desteği olduğunu hatırlatan Özyanık “Taraftarımız başta evimizde oynadığımız maçlar olmak üzere deplasmanlarda da oynadığımız bütün maçlarda bizi yalnız bırakmıyor. Şimdi sezonun en önemli maçlarından birine çıkacağımız bu maçta da seyircimizin desteğini hissetmek istiyoruz.4 Eylül Pazar günü saat 20.00’de İstanbul Üsküdar Çamlıca Spor Salonu’ndaki bu maçımıza başta İstanbul olmak üzere civar illerdeki tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

*