Vurgun; Her Şerde Bir Hayır Vardır!

Spread the love

Ardeşen Gençlik Spor Kulübü (GSK) Antrenörü Hikmet Vurgun maç sonu yaptıuğı açıklamada; Ardeşen Gsk olarak bu sene kuralarda gerçekten şanslıyız diyebilirim. Avrupanın sayılı ülkelerini ve takımlarını taraftarlarımıza izletme şansını yakaladık öyle bakmak lazım. Sonuçta birinci turda İsveç’ten Skuru, takımını ikinci turda Danımarka’dan Esjberg, takımını elemiş olmanın gururu ile bu tura geldik.

Bu turda da Rusya’nın Lada takımı ile karşılaştık rakip takım oldukça bizden potansiyel olarak yüksek olduğunu gördük ilk maçta elde ettikleri skor avantajını burada da kullandılar, buna rağmen bizim sporcularımızda ellerinden geleni yaptığına inanıyorum. Taraftarlarımıza da bu takımı hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.

Ardeşen olarak Avrupa’da yolculuğumuz burada bitiyor ama önümüzde önemli Lig ve Türkiye Kupası serisi devam ediyor. Sonuçta kulüp olarak hedeflerimiz var bu hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Umarım bu turdan elenmek bizim hakkımızda hayırlısı olur, Bazen her şerden bi hayır çıkarmak gerekiyor bizde böyle düşünüyoruz.

Sonuç olarak Avrupa yolculuğumuza burada veda ettik son sekize kalabilseydik beklide büyük başarı elde edecektik ama maalesef gücümüz buraya kadarmış.

Taraftarlarımız bize desteklerini esirgemediği müddetçe bu takım daha da başarılı olacaktır. Dedi..

Bir cevap yazın

*