Yolun Açık Olsun Ali İhsan Tekin

Spread the love

Ardeşen GSK, sezonun bitmesiyle birlikte teknik ekip’ten süpriz ayrılık geldi.

2015-2016 sezonunda Ardeşen GSK takımına Yardımcı Antrenörlük görevine getirildi. Başarılı bir sezon geçirek Tekin, Baş Antrenörü Hikmet Vurgun’a katkılarıyla birlikte Ardeşen GSK tarihinin ilk kupasını kazandılar.

Hikmet Vurgun’un bir sonra ki sezon Baş Antrenörlük görevinden ayrılmasından dolayı görevin başına Ali İhsan Tekin geldi.

Ardeşen GSK Baş Antrenörü olarak , Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Kupasın’da Lig Şampiyonu, Yenimahalle Bel. SK ile yaptığı maçtn galip gelerek kupanın sahibi oldu. Bunun yanısıra 2017-2018 sezonunda tarihinde ilk defa Avrupa Challenge Kupası Yarı Final’inde yükseldi. Tüm başarıları Ardeşen’e ve Ardeşen halkına armağan ettiğini belirtti ve şunları söyledi;

15 yıllık antrenörlük hayatımın en güzel yılları seninleydi Ardeşen. Öğrendiğim herşeyin daha fazlasını öğrendim sende. Sadece hentbol anlamında değil birçok anlamda. Birçok kazanımlarım oldu sayende; dostluklar, kupalar, heyecanlar, hüzünler, lazca, muhlama, lahana ve daha neler neler… Bir evlat sahibi oldum Ardeşen doğumlu… Bunların hepsini yaşatan bu güzel ilçeye ve insanlarına haklarını helal etmelerini istiyorum. Benden yana helal olsun… Allah’a emanet olun…

Bizlere başarıları yaşattığı için, ülkemizi gururlandırdığı için hocamıza çok teşekkür ediyoruz ve meslek hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

Bir cevap yazın

*